Hakkımızda

Digisecure Bilişim güvenliği ve adli bilişim uzmanları tarafından 2014 yılında kurulmuş, adli bilişim üzerine araştırma geliştirme çalışmaları gerçekleştirmekte, bilişim güvenliği üzerine danışmanlık ve eğitim hizmetleri vererek faaliyetlerini sürdürmektedir. Digisecure bünyesinde çalışan danışmanların yetkinliklerine dayanarak sadece en iyi hizmet verebileceği alanlarda çalışmayı prensip edinmiş ve bu yüzden çok geniş bir yelpazede destek verilebilecek bilişim güvenliği ve adli bilişim hizmetlerinden belli alanlarda hizmet vermektedir.

 

Digisecure Bilişim güvenliği alanında ağ sızma testi, web uygulaması güvenlik testleri, SOME kurulumu, ISO 27001 danışmanlık hizmetleri ve kişisel verilerin korunması danışmanlık hizmetlerini vermektedir. Bilişim güvenliği testlerini güncel açıklıkları takip eden sertifikalı kadrosu ile gerçekleştirmektedir. Bilişim güvenliği test hizmetlerinin yanısıra Digisecure, adli bilişim alanında da danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermektedir. Bilişim güvenliği ihlallerinin oluşması durumunda uzman kadrosu ile dijital delillerin toplanması ve incelenmesi süreçlerini efektif bir şekilde gerçekleştirmektedir. Adli bilişim alanında Digisecure, özellikle Windows ve Linux sistemler üzerinde inceleme hizmetleri vermektedir.

 

Digisecure kurumsal müşterilerine bilgi güvenliği alanında ihtiyaç duydukları “en uygun” çözümü önermeyi ilke edinmiştir. Bu ilke ile müşterilerine, ihtiyaçları doğrultusunda bilgi güvenliği ürünleri önermekte, kurulum ve destek hizmetleri sunmaktadır. Digisecure, bilişim güvenliği alanında yerli ve uluslararası birçok firma ile çözüm ortaklığı yapmaktadır.


Digisecure ISO 27001, ISO 22301, COBIT, PCI-DSS, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gibi regülasyon ve standartlara uyum konularında tecrübeli danışmanları ile verdiği danışmanlık hizmetleri ile kurumsal müşterilerinin belgelendirme ve denetim süreçlerini yönetebilmelerini amaçlamaktadır.

Digisecure Ülkemizde bilişim güvenliği farkındalığının artması için güvenli yazılım geliştirme, sızma testi ve adli bilişim alanlarında teknik ve uygulamalı eğitimler vermektedir. Bunun yanısıra bilişim hukuku, ISO 27001, PCI-DSS, ISO 22301, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gibi regülasyon ve standartlara uyum konularında da uygulamalı eğitimler vermektedir.